Global Marketing Manager

Do našeho marketingového týmu hledáme člověka na pozici Global Marketing Manager.

Kdo jsme?

Úspěšná česká softwarová firma se silným produktem a zákazníky, jako je Linet, Televiza Prima či Hartmann-Rico. S naším SaaS řešením se nyní snažíme prosadit i v zahraničí a budujeme tým pro globální expanzi.

O pozici

Vaším hlavním úkolem bude vybudovat v Alvao globální marketing. Budete se moci opřít o 20 let zkušeností na českém trhu a kvalitní produkt. Do značné míry ale budete stavět na zelené louce, protože globální expanze vyžaduje odlišný přístup. Je to příležitost hrát klíčovou roli v úspěchu Alvao v zahraničí a přitom mít za sebou stabilní zázemí fungující české firmy.

Hlavní náplň práce

•    Vytvářet, implementovat a vyhodnocovat marketingovou strategii

•    Definovat klíčové metriky a OKRs

•    Vytvářet a implementovat go to market strategii pro jednotlivé zahraniční trhy

•    Dostat Alvao do povědomí na vybraných trzích, generovat leady a poptávku

•    Řídit jednotlivé marketingové kampaně a vyhodnocovat jejich úspěšnost vůči byznysovým cílům

•    Zajistit efektivní alokaci marketingového rozpočtu

•    Vést tým marketingu a definovat budoucí role v něm

•    Řídit a zlepšovat marketingové i obchodní procesy

Očekáváme

•    Důraz na ROI, datovou analýzu a reálné finanční výsledky

•    Zkušenost s prodejem na zahraničních trzích, ideálně se vstupem na nový trh

•    Zkušenost s marketingovými kanály (email, social, content marketing, SEO, atp) a nástroji (AdWords, Mailchimp či alternativní nástroje, atp.)

•    Výbornou Angličtinu

•    Výhodou je zkušenost ve vedoucí marketingové roli (CMO, VP of marketing, atp) v B2B segmentu (ideálně IT)

Proč práce v Alvao?

Alvao je firma, kde mají aktivní lidé příležitost naplno rozvinout svůj potenciál. Pokud přijdeš s dobrým nápadem, dostaneš zelenou i prostor pro realizaci. Svou prací se podílíš na úspěchu české firmy s vlastním produktem a inovativním řešením. A nyní je to i příležitost být u toho, když se zavedená česká firma mění v globální SaaS SW společnost. No a takové ty klasické HR vějičky jako flexibilní pracovní doba a možnost práce z domu samozřejmě taky.  Navíc budeš mít možnost navštěvovat lekce angličtiny s rodilým mluvčím a dáváme příspěvek na multisport kartu.

Zašlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem na adresu jobs@alvao.com.

zašlete nám svůj životopis

Nabízíme

Pružná pracovní doba

Respektujeme vaše osobní potřeby na volný čas a poskytujeme vám pružnou pracovní dobu. Pokud je nutné někdy zůstat přesčas, můžete jindy jít domů dříve. Pokud potřebujete, je také možné pracovat z domova.

Školení a certifikace

Budeme vás rozvíjet na odborných kurzech, oborových seminářích a konferencích. Vaši angličtinu si budete zlepšovat s rodilým mluvčím.

25 dní dovolené

Víme, že relaxace je nutná a bez dobíjení baterek nejde podávat špičkový výkon. Proto dáváme o týden dovolené více než je běžné.

Společné akce a výlety

Pravidelně pořádáme společné akce a výlety. Naše vánoční večírky jsou legendární. Sledujte fotky na našem Facebooku. 🙂

Moderní technologie

Inovace nás ženou kupředu a to platí i pro vybavení zaměstnanců. Získáte od nás notebook, moderní mobilní telefon a datový tarif.

Pohodové pracovní prostředí

Na rozdíl od velkých společností nabízíme lidský přístup a práci v přátelském kolektivu. U nás si najdete nejen kávovar na espresso, ale také smoothie maker, pytle na ležení, stolní fotbálek a další věci na pohodu.